You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.
logo

HAKKIMIZDA

782 Mimarlık ve Tasarım Atölyesi, 2015 yılında, İzmir Alsancak’ta, Nüket Bodur Kıran ile Atilla Evgen ‘in ayrı ayrı yapmakta oldukları tecrübeleri birleştirmeleri ile oluşturulmuş bir atölyedir.

 

Çalışmalarımızı sürekli atölye çalışması gibi, amatör ruhla yapmamız bize her projede farklı odaklanmalar, farklı tatlar ve farklı detaylar ile sanatın biriciklik kuralında ürünler ortaya çıkarmamızı sağlamaktadır.

Zaman da bize, farklı proje ve fikirler arayan insanların tercihi olma keyfini yaşatmaktadır.

 

Ortaya konulan ürünlerin hikayesi; her yapının, öncelikle bizim olmasıyla başlamaktadır. Her yönden benimsenen projeler, çalıştığımız arkadaşlarımız, dostlarımız diyeceğimiz bina sahipleri ile birlikte heyecanla sürdürülmektedir. Ve sonlandırılma keyfini de hep birlikte yaşamaktayız.

 

Tüm bu amatör ruh, ekibimizin geride bıraktığı tecrübeler sayesinde profesyonel çalışmaya dönüşmektedir. Yıllar boyu otel, konut, mağaza, ofis …. gibi farklı projelerin; mimari, iç mimari ve uygulama aşamalarında çalışarak, yaşanabilecek maksimum iş kaleminde tecrübe ve farklı tasarım görüsü kazanılmıştır. Tüm bu tecrübeler sayesinde de dostlarımızla daha sorunsuz, daha ekonomik süreçler ve sonuçlar yaşamaya devam etmekteyiz.